O firmie
Firma Wimont Jerzy Wiśniowski od 1998 roku specjalizuje się w produkcji bram segmentowych garażowych i przemysłowych. Wraz z rozwojem firmy stopniowo zwiększał się zakres asortymentowy i tak dzisiaj możemy zaspokoić Państwa potrzeby nie tylko w zakresie bram segmentowych ale także w zakresie bram rolowanych garażowych oraz przemysłowych, żaluzji zewnętrznych różnego typu oraz bram posesyjnych. Proponujemy także pełny wachlarz automatyki do oferowanych przez nas produktów. Dysponujemy własną ekipą montażową i serwisem co pozwala na kompleksową realizację zamówień.

Dbając o jak najwyższą jakość oferowane przez nas produkty są wytwarzane zgodnie z obowiązującymi normami krajowymi i europejskimi co potwierdzają odpowiednie oznakowania. O wysokiej jakości wyrobów świadczą także zastosowane rozwiązania techniczne, wysokiej klasy materiały czołowych europejskich producentów, staranna produkcja oraz wyspecjalizowana kadra pracowników.

Produkt nasz staramy się dostosować do oczekiwań i indywidualnych potrzeb klienta w taki sposób aby zapewnić maksymalną wygodę użytkowania, bezpieczeństwo oraz estetykę.

Dewiza naszej firmy brzmi:

POTRZEBY KLIENTA SĄ NASZYMI POTRZEBAMI

   


Ostatnie zdjęcia
Copyright © Wimont.com.pl 2009
Wykonanie : domena.pl