Bramy segmentowe
Bramy segmentowe produkowane przez naszą firmę to  produkt najwyższej jakości. Dostosowane do oczekiwań i indywidualnych potrzeb zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić ich użytkownikom maksymalną wygodę. Wysoki komfort naszych bram osiągamy także przez zastosowanie automatyki bramowej, która spełnia najwyższe wymogi jakościowe w zakresie bezpieczeństwa i obsługi.
Najważniejszą zaletą zastosowania bramy segmentowej jest fakt, że w odróżnieniu do tradycyjnych bram nie potrzebujemy dodatkowego miejsca na podjeździe aby otworzyć garaż. Jest to szczególnie istotne gdy posiadają Państwo krótki podjazd lub gdy sąsiaduje on z ruchliwą ulicą.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze bramy były bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu, aby zapewnić długi i niezawodny okres eksploatacji a także estetyczny wygląd przez długi czas.

Do produkcji bram segmentowych stosujemy panele o grubości 40 mm, które są wypełnione bezfreonową pianka poliuretanową o dużej gęstości, dzięki czemu zapewniają dobrą izolacyjność ciepła oraz stanowią doskonałą izolację akustyczna. Dodatkowo dla zabezpieczenia przed utratą ciepła, brama jest uszczelniana na całym obwodzie uszczelkami, które są wykonane z wysokogatunkowych, niestarzejących się profili gumowych o odpowiednio dobranych kształtach.


Aby zapewnić Państwu produkt najwyższej jakości w naszych bramach stosujemy sprężyny skrętne, które doskonale równoważą ciężar kurtyny, dzięki czemu obsługa ręczna odbywa się przy użyciu minimalnej siły.


Dodatkowo każda brama wyposażona jest w standardzie w zabezpieczenie na wypadek opadnięcia kurtyny w skutek pęknięcia sprężyn.

Wszystkie elementy bram są zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie i wielowarstwowe malowanie lub foliowanie. Brama porusza się wzdłuż prowadnic na rolkach jezdnych, zamocowanych w zawiasach.

W zależności od wymagań klienta oraz możliwości technicznych proponujemy Państwu bramy segmentowe w dwóch wariantach:


- tradycyjne bramy segmentowe podnoszone


- bramy segmentowe boczne

Bramy segmentowe boczne
2010-03-15 14:40:19

Bramy segmentowe podnoszone
2010-03-15 14:39:55

   


Ostatnie zdjęcia
Copyright © Wimont.com.pl 2009
Wykonanie : domena.pl