do bram garażowych
Niezależnie od wielkości bramy, ciężaru i źródła zasilania produkty z serii Marantec Comfort oferują optymalne rozwiązania dla każdego zapotrzebowania i wymagania. Są przy tym niezwykle ekonomiczne dzięki redukcji do minimum zużycia prądu w trybie czuwania i wykorzystaniu żarówek energooszczędnych oraz diod LED do oświetlenia, które zapewniają dostateczną jasność.

Elektronicznie nadzorowane zabezpieczenie przed przesunięciem skutecznie zapobiega nieuprawnionemu otwarciu bramy.

Dzięki opatentowanemu ograniczeniu siły układy napędowe firmy Marantec rozpoznają wcześniej przeszkodę, natychmiast zatrzymują bramę i cofają ją o ok. 20cm, zapewniając pełne bezpieczeństwo użytkownikowi i jego mieniu. Wyposażenie napędu w fotokomórkę zapewnia dodatkową ochronę dla całej rodziny. Nadajnik i odbiornik fotokomórki są optymalnie zabezpieczone przed uszkodzeniem, dzięki czemu zagwarantowana jest pewność jej działania.

Programowalny miękki start i miękkie zatrzymanie gwarantuje niezwykle cichy bieg bramy, chroniąc jednocześnie bramę i napęd. Dzięki elektronicznym punktom referencyjnym, które kontrolują i sterują bramą zagwarantowane jest wyłączenie w położeniu krańcowym z dokładnością co do milimetra. Brama jest chroniona a żywotność całego układu podwyższona.

W bogatej gamie oprzyrządowania dodatkowego znajdują się zarówno rozwiązania z wykorzystaniem drogi radiowej, jak i zasilane przewodowo. Możliwości obsługi są bardzo różne. Naciśnięcie przycisku, podanie kodu PIN, zamykanie automatyczne czy czytniki elektroniczne, np. z kartą chipową.

Układy napędowe firmy Marantec spełniają wymagania wszystkich norm prawnych, co w konsekwencji wzmacnia poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
   


Ostatnie zdjęcia
Copyright © Wimont.com.pl 2009
Wykonanie : domena.pl