Bramy rolowane przemysłowe

Bramy rolowane przemysłowe

Bramy rolowane przemysłowe to przede wszystkim niezawodność i możliwość dostosowania do warunków hal i obiektów przemysłowych. Bramy przemysłowe są bardzo wytrzymałe i przystosowane do warunków wielokrotnego otwierania i zamykania. Są także wytrzymałe na działanie czynników atmosferycznych oraz proste w obsłudze dla personelu pracującego w danym obiekcie.

Wszystkie elementy bram rolowanych, tak jak i przemysłowych bram segmentowych produkowanych przez naszą firmę, są dostosowane do nieprzerwanej pracy w najtrudniejszych warunkach. W swojej największej wersji, rolowana bram przemysłowa może mieć 6 metrów wysokości i 7 metrów szerokości, przy czym wiele bram można łączyć w jedną, co umożliwia tworzenie nawet kilkudziesięciu metrów otworów.

Bramy rolowane przemysłowe mają zwartą i kompaktową konstrukcję, umożliwiają podłączenie urządzeń sygnalizacyjnych, semaforów czy fotokomórek, tak by mogły być dostosowane do funkcjonalności obiektów przemysłowych.

Wszystkie bramy przemysłowe są odporne na działanie wiatru w klasie 4 oraz klasie 2 na działanie wody. Kolor bramy może być dowolny, zawarty w palecie RAL. Standardowo, dostępne są następujące kolory:

wimont paleta kolorów bram rolowanych