O nas

Firma Wimont Jerzy Wiśniowski

…od ponad 20 lat zajmuje się produkcją nowoczesnych bram segmentowych garażowych i przemysłowych. Za cel stawiamy sobie tworzenie produktów o najlepszym stosunku jakości do ceny, ciągle je udoskonalając, aby były trwałe, niezawodne i spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Przez lata działalności wypracowaliśmy rozwiązania, pozwalające tworzyć produkty o wysokiej trwałości użytkowania, odpowiednich parametrach termicznych oraz wysokim poziomie bezpieczeństwa użytkowania. Nasze bramy produkowane są w Polsce, spełniają wszystkie europejskie standardy jakości, a doświadczenie naszego zespołu pozwala nam tworzyć indywidualne projekty bram dopasowane do najbardziej wymagających warunków pracy.

Bramy segmentowe Wimont Jerzy Wiśniowski można znaleźć w garażach, halach produkcyjnych, komendach straży pożarnej, salonach samochodowych, osiedlach mieszkaniowych, warsztatach i kilkunastu tysiącach innych obiektów w kraju i za granicą.

wimont orły polskiego budownictwa statuetka
icon

Gwarancja jakości


Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, które są wykonane z najwyższą starannością. Potwierdzamy to 5 letnią gwarancją.

icon

Wolność wyboru


Projekty naszych bram są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów, zarówno wymiar bramy, jej konstrukcja jak i stylistyka to Twój wybór.

icon

Kompleksowość usług


W firmie Wimont zamówisz pomiar, produkcję oraz montaż producenta. Właściwy montaż przez wyszkolony personel jest gwarancją spokoju na długie lata.

icon

Bezpieczeństwo użytkowania


Bramy garażowe spełniają rygorystyczne europejskie normy oraz są w standardzie wyposażone w elementy zabezpieczające podnoszące bezpieczeństwo użytkowania i wieloletnią trwałość produktu.

wimont orły polskiego budownictwa dyplom

Historia Wimont

Założycielem firmy jest Jerzy Wiśniowski, który od ponad 20 lat nadal zajmuje się zarządzaniem i rozwojem produktów sygnowanych jego nazwiskiem. Początkowo firma zatrudniała tylko 2 osoby, a swoją działalność ograniczała do obsługi ościennych miast w okolicach Rudy Śląskiej. W miarę upływu lat oraz rosnącej liczby klientów, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji bram garażowych segmentowych oraz uruchomiliśmy produkcję w znacznie większej hali produkcyjnej, podnosząc znacznie możliwości produkcji.

Dziś nasza firma to zespół świetnych fachowców z którymi w większości jesteśmy związani od kilkunastu lat, dzięki czemu panuje u nas prawdziwie rodzinna atmosfera. Jako firma produkcyjna staramy się być odpowiedzialnym partnerem i tworzymy polskie produkty z pasją, co zostało docenione m.in. przez kapitułę konkursu Orły Polskiego Budownictwa – firma Wimont Jerzy Wiśniowski otrzymała III nagrodę ogólnopolską w kategorii Producenci Wyrobów i Materiałów Budowlanych.